آرام من 2 ساله شد

دو سال گذشت ، دو سال پر از بیم و امید ، دو سال پر از شادی از رشد تو ، دو سال از احساس مادر بودن من ( نه دقیق تر دو سال و نه ماه از این احساس میگذره چون من و تو نُه ماه با هم تنها بودیم و در احساسات هم شریک بودیم)

و چه دو سالی بود این دو سال که انگار همه این 30 سال عمر من با این 2 سال معنا پیدا میکنه ، انگار این عمر رو گذروندم که به تو برسم ، که تو رو در آغوش بگیرم ، که برای تو نگران باشم و لحظه لحظه زندگیم رو به تو فکر کنم.

آرامم این رو بدون که مامان عاشق توئه و همه تلاشش برای اینه که تو خوشبخت باشی ، تو شاد باشی ، تو آرامش داشته باشی و لبخند مهمان دائمی لبهای نازنینت باشه.

آرامم امیدوارم همه سالهای عمرت سرشار از خوشبختی باشه و هر لحظه شاهد موفقیت و پیشرفتت باشم.

و امیدوارم بتونم تا زمانی که تو به من نیاز داری  و وجود من برای زندگی تو مفیده در کنارت باشم و خداوند این فرصت رو به من بده که بتونم تا روزی که هستم برای تو فرشته نازنین ، مادری خوب و مهربان باشم.

دوستت دارم آرام.


/ 3 نظر / 56 بازدید
سمانه مامی امیر حسین

وااااااااااااااااااااااااای آرام نازم تولدت مبارک خاله جوووووووووووووون سارا جون افرین باریکلا خسته نباشی فقط میتونم بگم کیف کردم از دیدن عکسا و تزئینات خیلی با سلیقه ای آرام رو به جای من خیلی ببوسش ایشالا تولد 1000 سالگیش عکسش با بابا جونشم خیلی قشنگ بود

سولماز مامان کارن

عزززززززززیزم قربونت خندت الهی 120 ساله بشی

مامان زهرا نازنازی

[قلب][ماچ][گل] الهی 120 ساله شی