لینک دوستان


خدای مهربان و بخشنده هزاران مرتبه تو را شاکریـــــــــــــــــــــــــــــم  بخاطر این هدیه زیبای آسمانی ؛ بخاطر این فرشته پاک و معصومی که به زندگی ما عطا کردی و به ما این فرصت رو دادی که مزه شیریـــــــــــــــــــن پدر و مادر بودن رو بچشیم .

خدایـــــــــــــــــــا نمیدونم به چه زبانی باید ازت تشکر کنم بخاطر این لطف بزرگی که در حق من و مهدی کردی ؛ فقط اینو میتونم بگم که ای بزرگ ، ای بخشنده بخاطر همه نعمتهای خوبت ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــونم .

دختر من ؛ آرام زندگی من ، نفسم ، عشق و امیدم امروز 2 ماهه شد ؛ 2 ماه از روزهای قشنگ با هم بودنمون سپری شد و امیدوارم که تونسته باشم برای دخترم یه مادر واقعی باشم و تمامی عشقی رو که خدا در دل من به ودیعه گذاشته بهش تقدیم کنم .

آرام برای ما یه فرشته از سوی خداست که عاشقانه دوستش داریم و لحظه لحظه بودنش رو از خدا شاکریم .

عطر نفسش ، بوی تنش ، لبخندهای آسمانیش ، نگاههای جستجو گرش همه و همه باعث جلای زندگی و روشنی خونمون شده ؛ خدایــــــــا بازم ممنون ؛ ممنــــــــــــــــو ن بخاطر این همه لطفت .[ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۸٩ ] [ ۱:٠٥ ‎ب.ظ ] [ مامان آرام خانم ]
درباره وبلاگ

این وبلاگ دفترچه خاطراتی است که من همه خاطره ها و احساسم رو درباره دوران کودکی آرام در آن به نگارش در می آورم ، امید که روزی خودش نویسنده خاطراتش در آن باشد. آرام من در تاریخ 3 تیر 1389 در بیمارستان اروند اهواز چشم به جهان گشود،او اولین ثمره زندگی مشترک من و همسرم مهدی است و با آمدنش محیط خانه و زندگی ما را روشن و عشق ما را به ادامه زندگی دو چندان کرده؛ امید که شاهد خوشبختی و موفقیتش در همه مراحل زندگی باشیم.
امکانات وب